Z NEMH2O nie musisz się martwić o czyszczenie basenu

 

NEMH2O swobodnie przemieszcza się bez przeszkód i ograniczeń dzięki „bezprzewodowej” technologii. Ładuje się samodzielnie w wodzie poprzez indukcję, bez potrzeby jakiejkolwiek zewnętrznej interwencji. Po zainstalowaniu może pozostać w wodzie przez cały rok, dzięki możliwości korzystania z niego bez filtra (współpracuje z systemem filtrów zainstalowanych w basenie).

 

NEMH2O jak żadne inne urządzenie wcześniej, dba przez cały rok o czystość Twojego basenu, stając się cennym sojusznikiem, bez którego nie będziesz w stanie się obejść.

 

Całkowicie bezpiecznie i bez obaw

 

NEMH2O pozostaje cały czas w wodzie i ładuje się całkowicie bezpiecznie, nawet gdy jesteś w basenie. Ładowanie odbywa się tylko wtedy, gdy robot jest podłączony do stacji ładującej.

Instalacja i programowanie bez trudności

NEMH2O jest instalowany w 4 prostych krokach: aktywacja robota przy pierwszym ładowaniu; umieszczenie stacji ładującej (pod wodą dla istniejących basenów, schowanej w ścianie przy basenach w trakcie budowy); programowanie ustawień; zanurzenie robota w basenie. NEMH2O jest programowany i aktualizowany przez Bluetooth, dzięki dołączonej konsoli lub za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfon i tablet.

 

Bezprecedensowe niezawodności

 

NEMh2O został zaprojektowany przy zastosowaniu wyłącznie najnowszych technologii, w celu zapewnienia maksimum wydajności i efektywności, przy całkowitym wyeliminowaniu hałasu. Jest wyposażony w akumulatory litowo-jonowe, turbiny najnowszej technologii (bezszczotkowe), pasek napędzany magnetycznie, doskonale zaizolowane silniki, wymienne części uszczelnione hermetycznie, akcelerometr i żyroskop w celu optymalizacji pracy, czujnik niskiego poziomu wody.

 

Nieograniczona skuteczność

 

NEMh2O dopasowuje się do każdej powierzchni, zarówno w poziomie jak i w pionie, i jest skuteczny na wszystkich rodzajach nawierzchni. Pracuje w małych i dużych basenach, o powierzchni gładkiej lub chropowatej, bez problemu radzi sobie w narożnikach, łukach, a także na stopniach.

Home

Firma

Sklep

Kontakt

Q&A

   Copyright © 2018 - DOMO - Wszystkie prawa zastrzeżone || wersja mobilna ||