Kosiarki Ambrogio – Roboty Ambrogio

Kosiarki Ambrogio

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć perfekcyjny trawnik i jednocześnie więcej czasu wolnego. Także dla tych którzy poszukują doskonałego koszenia, profesjonalizmu i innowacji technologicznych w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Kosiarki Ambrogio mówią językiem przyszłości i sprawiają, że nasze życie staje się prostsze: dają czas i wolność by w pełni cieszyć się ogrodem i otaczającym światem, nawet z dala od domu. Dzięki inteligentnym technologiom ZCS, możliwe jest kontrolowanie i sterowanie robotem gdziekolwiek jesteś. Zintegrowany z asystentami głosowymi pomaga wydawać polecenia, przeglądać informacje i statystyki.

Kosiarki Ambrogio prezentowane są w trzech liniach spełniając najbardziej zróżnicowane potrzeby: linia GREEN – prosta i intuicyjna, linia PRO – zaawansowana technologicznie, dla tych którzy oczekują idealnego koszenia, linia NEXT – innowacyjna, modułowa, hiper skomunikowana i niezwykle przyszłościowa.

Kosiarki automatyczne - Roboty Ambrogio - Domo - Roboty koszące - Kosiarki Ambrogio

Enjoy your Time

Zapomnij o nużącym wyrzucaniu skoszonej trawy i odkryj ponownie piękno Twojego trawnika.

Linia GREEN została zaprojektowana tak, abyś mógł korzystać ze wszystkich zalet prostych i innowacyjnych technologii Ambrogio. Cztery modele w linii, wszystkie z bezszczotkowymi silnikami, zapewniają idealne koszenie i nawożenie gleby, soczyście zielony, gęsty trawnik w całkowicie eco przyjazny sposób. Kosiarki Ambrogio z linii GREEN są kompaktowe, dla małych ogrodów, a jednocześnie pokonują najtrudniejsze nachylenia i obsługują do 4 odrębnych obszarów.

 • PROSTY & ECO-FRIENDLY
  Jest cichy i eco przyjazny, z prostą i intuicyjną obsługą.
 • MAŁY & BEZPIECZNY
  Zaprojektowany dla małych i średnich ogrodów porusza się zwinnie, zachowując pełne bezpieczeństwo.
 • BLUETOOTH & APP
  Wszystkie modele linii GREEN mogą być sterowane i uaktualniane przy użyciu aplikacji Ambrogio Remote APP.
 • PRZYJAZNY ZWIERZĘTOM
  Ambrogio jest przyjacielem każdego zwierzęcia i szanuje ich potrzebę przestrzeni
Kosiarki automatyczne - Roboty Ambrogio - Domo - Roboty koszące - Kosiarki Ambrogio

Enjoy your Smart Garden

Ciesz się pięknym, zadbanym trawnikiem, utrzymanym bez żadnego wysiłku, korzystaj z najnowszych technologii: perfekcyjnie skoszona trawa zawsze i wszędzie, sterowanie robotem w dowolnym momencie, wewnętrzny spokój zagwarantowany przez niezawodną j i przyjazną środowisku technologię.

 • AUTONOMICZNY I WYDAJNY
  Ambrogio nie musi pracować w powtarzających się cyklach przez cały dzień i noc. Pojemne baterie i odpowiednie programowanie, pozwalają Ambrogio odpoczywać całą noc i część dnia (albo odwrotnie, zgodnie z życzeniem właściciela).
 • WYSOKA WYDAJNOŚĆ I PRECYZJA
  Ambrogio z łatwością radzi sobie z najbardziej trudnymi pochyłościami, aż do 55% dla modelu L85 Elite. Noże ze stali nierdzewnej zapewniają precyzyjne koszenie każdego typu trawy.
 • MĄDRY I PRZYJAZNY UŻYTKOWNIKOWI
  Ambrogio może pracować w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można wyłączyć, pozwala na powrót do stacji na wypadek deszczu, tym samym dbając o jakość koszonej trawy.
Kosiarki automatyczne - Roboty Ambrogio - Domo - Roboty koszące - Kosiarki Ambrogio

ZCS Innovative Inside

Kosiarki Ambrogio to naprawdę inteligentny produkt: hiper skomunikowany z Chmurą i Internetem.

 • PŁYTA GŁOWNA NAJNOWSZEJ GENERACJI
  Szybsze procesory przetwarzają więcej danych na najwyższym poziomie przy zmniejszonym poborze energii.
 • WYŚWIETLACZ DOTYKOWY
  Interaktywny i intuicyjny wyświetlacz dotykowy pozwala na obsługę interfejsu graficznego systemu operacyjnego poprzez proste dotykanie wyświetlacza palcem, bez używania standardowych klawiszy.
 • BLUETOOTH & GSM
  Technologia komunikacyjna, która pozwala aktualizować oprogramowanie i kierować robotem z bliskiej odległości.
 • ZCS CONNECT (MODUŁ KOMUNIKACJI)*
  To urządzenie umożliwiające łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet).
 • SMART ASSISTANT (INTELIGENTNY ASYSTENT GŁOSOWY)
  Modele wyposażone w ZCS Connect mogą komunikować się z użytkownikiem dzięki nowej funkcji SMART ASSISTANT (kompatybilnej z Siri, Google Home czy Alexa).
Kosiarki automatyczne - Roboty Ambrogio - Domo - Roboty koszące - Kosiarki Ambrogio

Live In the Future!

Rewolucyjna linia NEXT narodziła się w erze technologii cyfrowej i szeroko pojętej łączności, ale także dostosowania i elastyczności inteligentnych produktów. Generacja Z (następna po milenialsach), robotów koszących ZCS, została zaprojektowana w celu przewidywania przyszłych potrzeb związanych z koszeniem trawników oraz autonomicznym i kontrolowanym zarządzaniem.

 • ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNE I SKOMUNIKOWANY
  Najświeższe technologie umożliwiają sterowanie robotem i jego kontrolę z dowolnego miejsca, wysokie osiągi, połączenie z Chmurą poprzez IoT, obsługę poprzez dotykowy wyświetlacz, zdalne sterowanie/kontrolowanie/ monitorowanie poprzez aplikację, kompatybilną z niemalże każdym asystentem głosowym.
 • RELIABILITY & WARRANTY
  Wysokiej jakości zastosowane materiały i niezawodna konstrukcja. Wysokie osiągi przy maksymalnej niezawodności gwarantowanej przez 6 lat (6letnia gwarancja dotyczy tylko modeli 4.0 i 4.36).
 • MODULARNY I KONFIGUROWALNY
  Wybierając określną platformę i Zestaw Zasilający, nadajemy robotowi Ambrogio pożądane funkcjonalności i wydajność. Ambrogio 4.0 z dwiema liniami Basic i Elite oraz całkowicie nowy model 4.36, mogą się przekształcać, w wyniku czego powstają różne automatyczne kosiarki: modułowe, przegubowe, dostosowane do różnych potrzeb ogrodowych, intuicyjne, z silnikami bezszczotkowymi, kołami z gumowym profilem.

6 letnia gwarancja

 

Robot Ambrogio to komfort dla ciebie i nowoczesna technologia dla twojego ogrodu !.