Nie musisz być typem skrajnego pedanta. Wystarczy, że jesteś po prostu estetą. O ile w takim przypadku utrzymanie porządku w mieszkaniu nie rodzi większych problemów, o tyle trawnik przed posesją… to już inna sprawa.

Ktokolwiek, kto ma swój ogród, wie, o czym tutaj piszemy. Trawnik jest środowiskiem dość “nieusłuchanym”, a jego pielęgnacja musi stać na najwyższym poziomie. Nie wystarczy zajrzeć od czasu do czasu, to nie spacer po lesie.

Trawnik – jeśli ma pozostać trawnikiem, nie zaś gąszczem z ruin Parku Jurajskiego – wymaga wielu zabiegów. Co więcej, muszą być one do bólu systematyczne i precyzyjne. Jeżeli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem, zabiegi te wymagają też inwestycji wielkich zasobów czasu i energii.

Jaki jest sposób na trawnik idealny ?

Dobrze wiesz, że nie jesteś robotem. Masz swoje limity. Chcesz pięknego trawnika, a co – mógłby być nawet idealny. Jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, w czym problem? W braku wspomnianych już narzędzi. Narzędzi, które sprawią, że potencjał współczesnej technologii nie pójdzie na marne, a swój czas i kalorie oszczędzisz na mniej rutynowe zajęcia.

Sposób na idealny trawnik jest więc jeden: nieprzechodzenie obojętnie obok katalogu naszych robotów koszących. To przynajmniej pierwszy krok: przystanięcie. Spójrz, te kosiarki to naprawdę… kosiarki. .

Minimalny zastrzyk aktywności i robot już działa. Specjaliści wróżą, że robotyka przeżywa prawdziwy rozkwit, wobec czego w przeciągu stu lat, co najmniej 80% istniejących obecnie na rynku zawodów ulegnie automatyzacji. Pierwsze tego przebłyski widać m.in. właśnie w urządzeniach, które oferujemy.

Niech robot koszący zabierze Ci żmudną, trawnikową pracę! Jest w niej lepszy: nie ma marzeń, planów, napiętego harmonogramu. Został zaprogramowany w jednym tylko celu, więc zadba o trawnik wyśmienicie, nic nie rozproszy jego uwagi. Roboty koszące od DOMO firmy AMBROGIO to gwarancja wysokiej inteligencji i skuteczności.

Każdy z naszych robotów chętnie niknie w trawie, lecz nie jest w tym kontekście zielony. On samodzielnie kosi trawnik, a Ty w tym czasie jesteś na wakacjach i masz czas na inne aktywności.

 Gdy przychodzisz na miejsce po ukończonej pracy, widzisz, że jest ukończona z nawiązką.

Będziesz miał ochotę pogłaskać kosiarkę, choć ta, niestety, nie odpowie w żaden sposób. Przecież nawet w trakcie pracy jest ona bardzo cicha. Możesz to oczywiście zrobić, nie narażając się na niebezpieczeństwo; ono jest zagwarantowane na każdym etapie pracy robota. Nasze inteligentne kosiarki są więc ciche, bezpieczne, mało tego: w żaden sposób nie szkodzą samemu środowisku naturalnemu.

Jeśli masz więc jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, nie myśl, że brzmi to zbyt pięknie, by było prawdziwe. Nasz pean na cześć robotów koszących jest absolutnie zasłużony, o czym przekonasz się dobitnie, gdy przejrzysz skrupulatnie ich listę i zapoznasz się ze specyfikacją każdego modelu. Uświadomisz sobie wtedy, że po nabyciu jednego z nich, Twoja praca z ogrodową zielenią ograniczy się do okazjonalnego przycinania gałązek. Bądź codziennie dumny ze swojego trawnika!