Roboty do okien

HOBOT

Unikalny, bezobsługowy w trakcie pracy, robot do mycia powierzchni szklanych. Sprawdza się również w czyszczeniu glazur, gładkich podłóg, stołów, luster czy kabin prysznicowych. Jest banalnie prosty w obsłudze i wyręcza nas w czynnościach których wyjątkowo nie lubimy. Jego nowoczesny design z pewnością wpasuje się do każdego wnętrza a niewielkie rozmiary nie przysporzą kłopotu z jego przechowywaniem.

 

Jak to działa?

 

Hobot jest łatwy w użyciu, wystarczy spryskać jedną ze ściereczek płynem do szyb, przyłożyć go do czyszczonej powierzchni i włączyć. Robot automatycznie przytwierdza się do okna. Jest to możliwe dzięki specjalnemu silnikowi próżniowemu który zasysając powietrze utrzymuje urządzenie na powierzchniach o każdym kącie nachylenia. Robot może pracować w trybie automatycznym lub manualnym. W trybie automatycznym jego pracę wyznacza procesor a dokładniej zapisany w nim algorytm działania wyznaczający drogę pracy tak aby cała powierzchnia została dokładnie wyczyszczona. W trybie manualnym sami wyznaczamy kierunek działania urządzenia. Oba tryby uruchamiamy pilotem. Proces czyszczenia odbywa się za pomocą materiału z mikrofibry o bardzo miękkich włóknach, które bezpiecznie wyczyszczą brudne okna, bez ryzyka zarysowań. Ściereczki możemy łatwo wyczyścić i użyć je ponownie. Nie do przecenienia jest fakt że przy czyszczeniu okien Hobot nie zostawia uciążliwych smug. Po zakończeniu czyszczenia, Hobot zatrzyma się automatycznie i zakomunikuje nam o tym sygnałem dźwiękowym.

 

Bezpieczeństwo

 

Hobot wyposażony jest w zasilanie awaryjne UPS (system ciągłego zasilania). W przypadku utraty zasilania będzie utrzymywał się przez ok.30minut przytwierdzony do czyszczonej powierzchni alarmując nas sygnałem dźwiękowym. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy linkę zabezpieczającą którą możemy dodatkowo zabezpieczyć urządzenie przed upadkiem. Dzięki wbudowanym czujnikom Hobot automatycznie wykrywa krawędzie np. stołu, chroniąc go przed upadkiem.

HOBOT 188 (Ruch obrotowy, brak śladów na szkle)

HOBOT-188 posiada dwa specjalne kółka czyszczące. Swobodnie porusza się po powierzchni szkła bez pozostawiania śladów, nawet jeśli materiał czyszczący zabrudzi się. Co więcej, nasz materiał z mikro fibry umieszczony na obu kółkach można z łatwością wymienić i umyć.

 

Bezpieczna budowa

 

Wbudowany UPS zapobiega upadaniu robota nawet przy braku zewnętrznego zasilania.

Algorytm kontrolny zapobiegający upadaniu.

Automatycznie wykrywa przeszkody i ramy okna.

Silna linka zabezpieczająca (150Kgf).

 

Brak zadrapań na szklanych powierzchniach

 

Większość kurzu zostaje zassana przez materiał czyszczący za pomocą silniczka próżniowego. Nawet jeśli na naszym materiale z mikro fibry znajdzie się kurz, jego długie i miękkie włókna nie dopuszczą do zarysowania powierzchni szkła.

 

Działa na wielu rodzajach powierzchni

 

HOBOT-188 wykorzystuje pompę wirową o wysokiej wydajności, która nawet przy obecności niewielkiego wycieku nie traci ciśnienia łatwo, co sprawia, że HOBOT-188 może poruszać się po wielu różnych powierzchniach.

 

HOBOT 268

Wydajny ruch

 

HOBOT posiada dwie gąsienice pozwalające mu poruszać się ruchem liniowym z prędkością 12cm/s. Robot czyści 1m2 na 2,4 minuty.

 

Czujnik laserowy

 

HOBOT posiada czujnik żyroskopowy, cztery czujniki laserowe oraz system nawigacji Al-Technology 3.0, które kontrolują ruch robota na czyszczonej powierzchni. Pozwala to robotowi określić dokładny dystans podczas pracy na szybie bez obramowań. Minimalna wielkość powierzchni do polerowania 40 x 40cm.

 

Moc czyszczenia

 

Potężny silnik próżniowy sprawia, że robot utrzymuje się na powierzchni szkła, zasysając przy tym kurz i usuwając nieczystości. Robot świetnie poradzi sobie również przy czyszczeniu luster, paneli, kabin prysznicowych oraz płytek w łazience.

 

Home

Firma

Sklep

Kontakt

Q&A

   Copyright © 2018 - DOMO - Wszystkie prawa zastrzeżone || wersja mobilna ||