do 30000 mkw

Klejnot w Twoim ogrodzie

Opis Modelu:

- 3 tarcze tnące, łączna szerokość 84cm

- Pokonuje zbocza do 45%

- Auto-programowanie

- System CUBE – trójwymiarowy elektroniczny kompas

- Moduł GPS

- Konsola Bluetooth

Robot Ambrogio L400 Elite to połączenie wyjątkowego designu, wytrzymałości i ekologii z najnowszymi, innowacyjnymi technologiami. Samodzielnie, bez konieczności instalacji przewodu ograniczającego, z nawigacją satelitarną (referencyjny GPS) może codziennie precyzyjnie kosić obszary do 30 tys mkw, cicho, nieprzerwanie przez 11 godzin, o każdej porze dnia i nocy, z dużą precyzją, w możliwie najkrótszym czasie, o co dbają zastosowane algorytmy pracy „miejsce przy miejscu”. Karbonowa obudowa, bezszczotkowe silniki oraz potężne baterie litowo-jonowe to podstawa jego siły i niezawodności. To wszystko pozwala mu kosić bardzo duże powierzchnie, także takie jak parki, lotniska, boiska piłki nożnej i pola golfowe.

 

Referencyjny GPS to opatentowane przez ZCS oprogramowanie, opracowane we współpracy z francuską firmą inżynierii lotniczej NAV ON TIME, pozwala na bardzo precyzyjne koszenie trawy bez instalacji przewodu ograniczającego. Robot przemieszcza się po przeznaczonej do koszenia powierzchni dzięki jednoczesnej łączności z nadajnikiem umieszczonym w stacji ładującej oraz kilkoma satelitami, jest to pierwsze i jedyne zastosowanie takiej technologii na rynku robotów koszących.

 

Auto-programowanie: unikalna funkcja która pozwala na rozpoznanie trawy wcześniej skoszonej oraz skrócenie całkowitego czasu pracy, z korzyścią dla trawnika i samego robota.

 

Zastosowano też modulację ostrza: system redukcji prędkości noży w miejscach gdzie trawa została już skoszona, w celu optymalizacji zużycia urządzenia i obniżenia hałasu.

 

Aplikacja Ambrogio Remote dla urządzeń mobilnych z systemem iOS lub Android, pozwala na bezprzewodowe łączenie się z robotem, kontrolowanie jego jazdy, aktualizację oprogramowania i zdalną konfigurację wszystkich ustawień robota.

 

To jedyny tego typu robot na rynku, pozwalający kosić bardzo duże powierzchnie

Dane techniczne dostępne na pełnej wersji strony

Copyright © 2018 - DOMO - Wszystkie prawa zastrzeżone