Home

Firma

Sklep

Kontakt

Q&A

BASIC PREMIUM NOWOŚĆ!

Opis Modelu:

Model Elite łączy elastyczność i modułowość z innowacjami technologicznymi linii 4.0. Jest wyposażony w moduł komunikacji ZCS Connect, który umożliwia bezpieczną łączność z robotem w dowolnym czasie i miejscu, za pomocą technologii GPS, Bluetooth i GSM. Dzięki zwykłemu dotykowi robota można zatrzymać i uruchomić, a dowolne obszary można wykluczyć z pracy. Alarm Geofence pozwala systemowi ostrzegać właściciela kiedy robot opuściłby swoje miejsce pracy. Dzięki temu, zawsze będziesz wiedział o wszystkich ruchach swojej kosiarki. Rozwinięty system zapobiegający kradzieży.

Może być łączony z jednostkami Medium, Premium i Extra Premium zmieniając wydajność od 1.800mkw aż do 3.200mkw. Zestaw Extra Premium umożliwia wyposażenie robota w ładowanie indukcyjne. Ambrogio musi jedynie dotknąć stacji, która jest teraz mniejsza i mniej masywna, aby ładować się  dowolny sposób. Ładowanie indukcyjne zwalnia z potrzeby tradycyjnego czyszczenia styków.

 

Dostosowanie wysokości noża, teraz zautomatyzowane, jest również łatwe w obsłudze, co ułatwia korzystanie z robota. Technologia ZCS jest jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika i interaktywna, co ułatwia koszenie trawnika w zupełnie autonomiczny sposób.

 

CECHY NEXT LINE AMBROGIO 4.0

Ambrogio 4.0 jest pierwszym robotem koszącym nowych czasów, który rewolucjonizuje robotykę w ogrodach. Nowa platforma technologiczna, futurystyczny wygląd i przegubowa konstrukcja Ambrogio 4.0 pozwalają lepiej zajmować się trawnikami i dostosowywać się do ich różnych kształtów i rozmiarów. Każdy użytkownik może dostosować swojego Ambrogio 4.0, wybierając jeden z trzech zestawów przeznaczonych do zaspokojenia najbardziej różnorodnych potrzeb.

 

Wszystkie jednostki zasilające są wyposażone w inteligentne baterie!

Baterie litowo-jonowe wyposażone w technologię Bluetooth umożliwiającą wymianę informacji z płytą główną, optymalizację ładowania i zużycia energii, monitorowanie stanu zdrowia baterii. Wybór jednostek zasilających polega na rozbudowie istniejącego robota: moc baterii i prędkość ładowania umożliwiają koszenie ogrodów o różnych kształtach i wielkościach z większą wydajnością, z wydłużonym czasem pracy przy jednoczesnym skracaniu czasu poświęconego na ładowanie.

 

Podwójne koło wykonane z elastycznej gumy (tylko w modelu Elite), które pozwala na większą stabilność i przyczepność przy mniejszym nacisku na trawnik. Można doposażyć je w metalowe kolce, które pomagają robotowi poruszać się na podmokłych terenach i stromych zboczach.

To oznacza, że robot nie napotka żadnych trudności podczas pracy w Twoim ogrodzie, a Ty będziesz mógł się cieszyć pięknie utrzymanym trawnikiem.

 

Wszystkie modele są samoczyszczące, zbudowane przegubowo i wyposażone  mądre baterie, procesor generacji NEXT, odbiornik i aplikację Bluetooth, koła z bieżnikiem z elastycznej gumy, miękki i mocno amortyzujący zderzak oraz awaryjny przycisk STOP.

Dane Techniczne:

Podstawowe dane techniczne

SYSTEM KOSZĄCY

Rodzaj noża

Wysokość koszenia (mm)

Koszenie spiralne

Samopoziomowanie

SDM „CUT”

Szerokość noża (cm)

Regulacja wysokości noża

Czujnik deszczu

Tryb Eko

Ilość obsługiwanych obszarów

Ostrze

20-65

Tak

Tak

Tak

25

Automatyczna

Tak

Tak

8

Max sugerowana powierzchnia mkw (-20%)

Akumulator litowo-jonowy (25,9V)

Maksymalne  nachylenie zboczy (%)

Średni czas pracy + -20%

Typ silników

Max, dopuszczalne nachylenie zboczy (%)

Max nachylenie w pobliżu przewodu (%)

Sposób ładowania

1800

1×5,8Ah

35%

03:00

Bezszczotkowe

45%

20%

Kontaktowy

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Waga wraz z bateriami (kg)

Rodzaj kół

Wymiary robota (dł/sz/w)

Poziom szczelności

10,1

Elastyczna guma

635x464x300 mm

IP44

Cena: 11 599,00 zł

GPS - Moduł ZCS Connect (GPS, GSM)

Interfejs użytkownika

Odbiornik Bluetooth

Awaryjny przycisk STOP

Zabezpieczający PIN

Opcja

Tak

Tak

Tak

Tak

   Copyright © 2018 - DOMO - Wszystkie prawa zastrzeżone || wersja mobilna ||