Home

Firma

Sklep

Kontakt

Q&A

BASIC PREMIUM NOWOŚĆ!

Opis Modelu:

Model 4.0 Basic jest idealny dla tych, którzy potrzebują prostego i niezawodnego robota przystosowującego się do zmian otoczenia. Elastyczna, ale solidna i bezpieczna budowa, umożliwia instalację trzech różnych typów jednostek zasilających, które sprawiają, ze robot zmienia się z kosiarki na małe lub średnie powierzchnie (przy użyciu jednostki zasilającej Light do 600mkw, lub Medium do 1.200mkw) w automatyczne rozwiązanie, które kosi z doskonałą precyzją do 1.800mkw (jednostka zasilająca Premium).

Silniki bezszczotkowe, gumowe koła i miękki zderzak uzupełniają innowacyjnego robota, który spełnia najbardziej różnorodne potrzeby.  Wyposażony w odbiornik Bluetooth, może być niezależnie sterowany przez dedykowaną aplikację. Nowy kształt pozwala również na większą autonomię: obudowa znajdująca się ponad ostrzem, zapewnia szybkie i bezpieczne samooczyszczanie. Basic 4.0 to jedyna dostosowywalna do potrzeb klienta kosiarka automatyczna, która zmienia się razem z Twoim ogrodem!

 

CECHY NEXT LINE AMBROGIO 4.0

Ambrogio 4.0 jest pierwszym robotem koszącym nowych czasów, który rewolucjonizuje robotykę w ogrodach. Nowa platforma technologiczna, futurystyczny wygląd i przegubowa konstrukcja Ambrogio 4.0 pozwalają lepiej zajmować się trawnikami i dostosowywać się do ich różnych kształtów i rozmiarów. Każdy użytkownik może dostosować swojego Ambrogio 4.0, wybierając jeden z trzech zestawów przeznaczonych do zaspokojenia najbardziej różnorodnych potrzeb.

 

Wszystkie jednostki zasilające są wyposażone w inteligentne baterie!

Baterie litowo-jonowe wyposażone w technologię Bluetooth umożliwiającą wymianę informacji z płytą główną, optymalizację ładowania i zużycia energii, monitorowanie stanu zdrowia baterii. Wybór jednostek zasilających polega na rozbudowie istniejącego robota: moc baterii i prędkość ładowania umożliwiają koszenie ogrodów o różnych kształtach i wielkościach z większą wydajnością, z wydłużonym czasem pracy przy jednoczesnym skracaniu czasu poświęconego na ładowanie.

 

Podwójne koło wykonane z elastycznej gumy (tylko w modelu Elite), które pozwala na większą stabilność i przyczepność przy mniejszym nacisku na trawnik. Można doposażyć je w metalowe kolce, które pomagają robotowi poruszać się na podmokłych terenach i stromych zboczach.

To oznacza, że robot nie napotka żadnych trudności podczas pracy w Twoim ogrodzie, a Ty będziesz mógł się cieszyć pięknie utrzymanym trawnikiem.

 

Wszystkie modele są samoczyszczące, zbudowane przegubowo i wyposażone  mądre baterie, procesor generacji NEXT, odbiornik i aplikację Bluetooth, koła z bieżnikiem z elastycznej gumy, miękki i mocno amortyzujący zderzak oraz awaryjny przycisk STOP.

Dane Techniczne:

Podstawowe dane techniczne

SYSTEM KOSZĄCY

Rodzaj noża

Wysokość koszenia (mm)

Koszenie spiralne

Samopoziomowanie

SDM „CUT”

Szerokość noża (cm)

Regulacja wysokości noża

Czujnik deszczu

Tryb Eko

Ilość obsługiwanych obszarów

Ostrze

20-65

Tak

Tak

Tak

25

Manualna

Tak

Tak

4

Max sugerowana powierzchnia mkw (-20%)

Akumulator litowo-jonowy (25,9V)

Maksymalne  nachylenie zboczy (%)

Średni czas pracy + -20%

Typ silników

Max, dopuszczalne nachylenie zboczy (%)

Max nachylenie w pobliżu przewodu (%)

Sposób ładowania

1800

1×8,7 Ah

35%

04:30

Bezszczotkowe

45%

20%

Kontaktowy

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Waga wraz z bateriami (kg)

Rodzaj kół

Wymiary robota (dł/sz/w)

Poziom szczelności

10,4

Elastyczna guma

635x464x300 mm

IP44

Cena: 6 999,00 zł

GPS - Moduł ZCS Connect (GPS, GSM)

Interfejs użytkownika

Odbiornik Bluetooth

Awaryjny przycisk STOP

Zabezpieczający PIN

Opcja

Tak

Tak

Tak

Tak

   Copyright © 2018 - DOMO - Wszystkie prawa zastrzeżone || wersja mobilna ||